Deivido alkoholizmo istorija

Kasdien žmogus susiduria su daugybe pasirinkimų, nuo paprastų kasdieniškų iki gyvenimą keičiančių. Kiekvieno svarbaus sprendimo priėmimas yra lemtingas žingsnis. Neretai nutinka taip, kad pasiklystame minčių galvosūkyje ir ne visada apgalvojame pasekmes ir veiksmus, o kartais gyvenimas klostosi ne taip kaip tikėjomės. Tačiau tinkamu metu pastebėti ženklai, gali pakeisti mūsų gyvenimą gerąja prasme.

 

Gyvenome ramiame miestelyje, apsuptame miškų, kiek toliau nuo miesto šurmulio. Turėjau mylinčią žmoną, du nuostabius vaikus dėl kurių stengiausi kasdien. Kaip sakoma, kad jeigu hobį, paversi darbu, tai dirbti nereikės, todėl po daug skirtingų darbų, savo mėgiamą veiklą, paverčiau verslu. Pradžia verslo buvo labai sėkminga. Kiekvieną dieną keldavausi pilnas motyvacijos ir siekių.

 

Pasisekimus atšvęsdavome draugų būryje, tačiau tie šventimai ėmė ilgėti ir dažnėti – ypač patyrus pirmąsias nesėkmes. Bet koks nors gyvenimo išbandymas stūmė link alkoholio vartojimo. Pats nieko blogo nemačiau, kad alkoholio pančiai vis labiau veržė, tai pastebėjo šeima ir artimieji. Visi bandė kalbėti, padėti, bet jų neklausiau, nes kiekvienai ,,progai“, turėjau pateisinimus sau. Santykiai su žmona prastėjo, nes jai reikėjo rūpintis šeima, kurią per alkoholį apleidau.

 

Draugai nutolo, nes jiems reikėjo eiti į darbus ir mūsų interesai nebesutapo. Vienintelis likęs kartu buvo verslas, tačiau nesėkmės po vieną nevaikšto, kadangi užsiėmęs šventimu, apleidau savo veiklą, o ir kartu su tuo atėjo karantinas. Viskas susidėjo į vieną, o vienintelis tuo metu sprendimas buvo – alkoholis. Net ir pasiekus dugną negalėjau atsisakyti butelio. Jis tapo vieninteliu paguodos prieglobsčiu nuo skausmo, kuris kankino giliai viduje. Jog visko netenku supratau, kai jau buvo gerokai pervėlu.

 

Lemtingą vakarą naršant socialiniame tinkle “Facebook” akis užkliuvo už puslapio “Kodavimas nuo alkoholio”, kuriame skelbė: hipnoterapijos centras “Sielos Veidrodis” rūpinasi klientais, kurie turi problemų su alkoholiu. Pasijautęs bejėgis ir norintis tapti savo gyvenimo šeimininku, kreipiausi pagalbos į kliniką “Sielos veidrodis”. Sėdint S. Gorškov kabinete jaučiau supratingumą ir norą padėti. Jis paaiškino hipnoterapijos procesą ir užtikrino, kad tai suteiks galimybę giliau pasinerti į pasąmonę, kur glūdi priklausomybės šaknys.

 

Neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik atsiduoti gydymui, nes vienintelis mano noras buvo daugiau nevartoti alkoholio ir susigrąžinti savo prarastą gyvenimą.

 

Išėjus iš kabineto atrodė kad mano gyvenimas pasikeitė. Pavyko susigrąžinti šeimą ir iš naujo atgaivinti skolose paskendusi verslą. Gyvenimas nusidažė kitomis spalvomis, atsirado naujų veiklų ir hobių. Ačiū Sergėjui už ištiestą pagalbos ranką.

 

Davidas dalinasi savo istorija su visais, nes niekada nevėlu atgauti savo gyvenimą ir nors grįžti į ten kur jau buvai sunku, bet yra įmanoma.  Vienas teisingas pasirinkimas, gali jūsų gyvenimą pakeisti negrįžtamai, viskas priklauso nuo jūsų pačių motyvacijos.